Kajaki na Helu

Opublikowane przez Adrian Chłąd w dniu

Odkrywaj Półwysep Helski na nowo pływając kajakiem od strony zatoki. Jeśli czujesz się na siłach, zdobywaj najwyższe bałtyckie fale od strony otwartego morza.

Jednoosobowe

Bardzo zwrotny kajak Sit On Top, przyniesie dużo zabawy szczególnie na fali czy spokojnej zatoce. Kajak posiada koło tylne – dzięki czemu można go transportować nawet na długich odcinkach. Siedzenie jest profilowane z pianki, a dodatkowo na tyle oparcia znajduje się duża kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny. Za siedzeniem zostało wyprofilowane miejsce bagażowe zakryte elastycznymi linkami. Na dziobie znajduje się zakręcana pokrywa małego luku bagażowego ukrytego wewnątrz kajaka. Jest to najlepszy model kajaków dostępnych na rynku.

Jednoosobowe + dziecko

Kajak bardzo dobrze trzyma kurs, po pierwsze przez długość, ale także przez modelowane dno kajaka – Tri-hull. Dno kajaka ma 3 podłużne kile, które stabilizują kierunek płynięcia jak i sam kajak. W kajaku oprócz siedzenia dla osoby dorosłej, znajduje się na przodzie siedzenie dla dziecka, dzięki czemu można na wycieczkę zabrać swoją pociechę. Jednostka ta, jak inne kajaki posiada: koło na rufie i profilowane rączki dzięki czemu kajak można bez problemu przenosić i transportować z zatoki na stronę otwartego morza oraz zakręcaną pokrywę małego luku bagażowego.

Dwu lub trzyosobowe

Kajaki te dają poczucie stabilności, komfortu i zabawy na każdej wodzie. Posiadają dwa lub trzy miejsca z profilowanymi siedzeniami i specjalnie przygotowanymi podnóżkami. Modele te posiadają profilowany dziób i rufę w kształcie rączek, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe i poręczne. Surf Kajaki, mają tylne koło na rufie, dzięki czemu jedna osoba jest w stanie je transportować. Kajaki wyposażone są także w korek spustowy, uchwyt na butelkę, dwie pokrywy gumowe na luki wewnątrz kajaka, oraz tylna przestrzeń bagażowa z elastycznymi linkami.

Kajaki jednoosobowe

40zł/ 1h

    • 60zł / 2h
      80zł / 3h
  • 120zł / cały dzień
kajaki dwuosobowe

60zł/ 1h

    • 100zł / 2h
  • 140zł / 3h
  • 200zł / cały dzień

 

Kategorie: Kajaki